sa

Registreeritud erakonnad:

Registreerimata erakonnad:
(registreeritud tavalise MTÜ'na)

Eesti Koonderakond (KE)

 

logo:

logo

tegevus aastad:

1991 - 2002


euroopa partei

Euroopa partei:

puudub


koduleht:

www.koonderakond.ee

esimehed:

15.04.2000 - 17.11.2002 Märt Kubo
02.05.1999 - 15.04.2000 Andrus Öövel
00.00.1997 - 02.05.1999 Mart Siimann
00.00.1993 - 00.00.1997 Tiit Vähi
00.00.1993 - 00.00.1993 Riivo Sinijärv
00.00.1992 - 00.00.1993 Peeter Lorents
08.12.1991 - 00.00.1992 Jaak Tamm

ideoloogia:

?


ajaleht:

?


ajalugu:

Asutatud 08.12.1991. 1999 aasta algul olid ühinemisplaanid Eesti Maaliidu (EML) ja Eesti Pensionäride ja Perede Erakonnaga (EPPE), eriti just Maaliiduga, kellega koos oli plaan moodustada uus erakond. Ühinemine jäi aga ära (EML ja EPPE ühinevad veidi hiljem Eestimaa Rahvaliiduga). August 2000 eraldub erakonnast Ülo Nugis koos toetajatega, ja liituvad mõneaja pärast Arengupartei ja Sinise Erakonna ühinemisel moodustavasse Demokraatlikusse Parteisse, millest samas ka kohe eralduvad, et luua Arengupartei paasil uus erakond - Erakond Uus Eesti. 07.11.2002 ostustatakse tegevus lõpetada.


osalemine valimistel:

aasta nimi nimekirja
suurus
hääli kohti

%

nimekirja liider
1992 VL "Kindel Kodu" 73 62329

17

13,60 Riivo Sinijärv
1995 VL "Koonderakond ja Maarahva Ühendus" 161 174248

41

32,23 Tiit Vähi
1999 Eesti Koonderakond 216 36692

7

7,58 Mart Siimann
2003 --- --- --- --- --- ---
2007 --- --- --- --- --- ---
2011 --- --- --- --- --- ---

vaata lisaks:

...

 

 

design by raskar.net | hosting by Tantum
raskar.net